Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 39
TMGG Towarzystwo Miłośników Gier Guzikowych - IV Mistrzostwa w Piłce Guzikowej Zielonka 1998

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 55
-> Najnowszy użytkownik: Pawel Czapelski

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

IV Mistrzostwa w Piłce Guzikowej Zielonka 1998

Mistrzostwa rozegrane w Zieloncew 1998 roku przyniosły nam ponad stuprocentowy przyrost uczestników, ośmiu debiutantów i ustalenie formuły rozgrywek.

 

Uczestnicy (debiutanci na IV mistrzostwach, po raz drugi w Zielonce, a jakże zaznaczeni na zielono):

 

  1. Radosław Kuleczka
  2. Paweł Czapelski
  3. Kazimierz Pollak
  4. Tomasz Popławski
  5. Dominik Wiśniewski
  6. Artur Pławski
  7. Piotr Grześkowiak
  8. Dagmar Kowal
  9. Mateusz Adamski
  10. Krzysztof Monarcha
  11. Tomasz Adamski
  12. Jędrzej Cieślak
  13. Robert Rachuta
  14. Krzysztof Nowotny
  15. Arkady Fiedler
  16. Jerzy Bogaczyk
  17. Jakub Krüger

 

Rozgrywki przebiegały tak

 

Grupa A

 

Jerzy Bogaczyk - Kazimierz Pollak 2-0 Zico, Scott

Artur Pławski - Tomasz Adamski 0-1 Drewniany

Jerzy Bogaczyk - Artur Pławski 2-0 Mokasyn, Scott

Tomasz Adamski - Kazimierz Pollak 3-0 Objawienie x2, Lizak

Kazimierz Pollak - Artur Pławski 0-2 „6” „9”

Jerzy Bogaczyk - Tomasz Adamski 1-0 Beize

 

Tabela grupy A (Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Jerzy Bogaczyk 3, 3-0-0, 6, 5:0
  2. Tomasz Adamski 3, 2-0-1, 4, 4:1
  3. Artur Pławski 3, 1-0-2, 2, 2:3
  4. Kazimierz Pollak 3, 0-0-3, 0, 0:7

 

Grupa B

 

Jakub Krüger - Radosław Kuleczka 2-0 Skoczylas, Gerard

Piotr Grześkowiak - Arkady Fiedler 0-0

Jakub Krüger - Piotr Grześkowiak 0-0

Arkady Fiedler - Radosław Kuleczka 2-0 Prost, Henry

Radosław Kuleczka - Piotr Grześkowiak 0-0

Jakub Krüger - Arkady Fiedler 0-0

 

Dodatkowy mecz o pierwsze miejsce w grupie

 

Arkady Fiedler - Jakub Krüger 2-0

 

Tabela grupy B (Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Arkady Fiedler 4, 2-2-0, 6, 4:0
  2. Jakub Krüger 4, 1-2-1, 4 2-2
  3. Piotr Grześkowiak 3, 0-3-0, 3, 0-0
  4. Radosław Kuleczka 3, 0-1-2, 1, 0-4

 

Grupa C

Krzysztof Nowotny - Dagmar Kowal 1-0 Oranje

Tomasz Popławski - Robert Rachuta 0-0

Krzysztof Nowotny - Tomasz Popławski 2-0 Padae, Calergis

Robert Rachuta - Dagmar Kowal 0-0

Dagmar Kowal - Tomasz Popławski 0-0

Krzysztof Nowotny - Robert Rachuta 0-1 Bimbo

 

Tabela grupy C (Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Krzysztof Nowotny 3, 2-0-1, 4, 3:1
  2. Robert Rachuta 3, 1-2-0, 4, 1:0
  3. Dagmar Kowal 3, 0-2-1, 2, 0:1
  4. Tomasz Popławski 0-2-1, 2, 0:2

 

Grupa D

 

Jędrzej Cieślak - Paweł Czapelski 2-1 „4”, „7” / Big Star

Mateusz Adamski - Krzysztof Monarcha 0-1 „12”

Dominik Wiśniewski - Jędrzej Cieślak 0-3 „4”, „3”, „10”

Mateusz Adamski - Paweł Czapelski 0-0

Jędrzej Cieślak - Krzysztof Monarcha 1-0 „11”

Mateusz Adamski - Dominik Wiśniewski 1-0 Czereśniak

Paweł Czapelski - Krzysztof Monarcha 0-0

Krzysztof Monarcha - Dominik Wiśniewski 0-0

Jędrzej Cieślak - Mateusz Adamski 0-0

Dominik Wiśniewski - Paweł Czapelski 0-0

 

Tabela grupy D (Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Jedrzej Cieślak 4, 3-1-0, 7, 6-1
  2. Krzysztof Monarcha 4, 1-2-1, 4, 1-1
  3. Mateusz Adamski 4, 1-2-1, 4, 1-1
  4. Paweł Czapelski 4, 0-3-1, 3, 1-2
  5. Dominik Wiśniewski 4, 0-2-2, 2, 0-4

 

O drugim miejscu w grupie D zdecydował wynik bezpośredniego meczu między Mateuszem Adamskim a Krzysztofem Monarchą.

 

Finały C - Mecze o miejsca 13-17

 

Mecz o awans do finału C ( Zawodnik z miejsca piątego z grupy D z zawodnikiem z najmniejszym dorobkiem punktowym z grupy A, B lub C)

 

Dominik Wiśniewski - Kazimierz Pollak 1-0 Garcia

 

Mecze o miejsca 13 - 16

 

Dominik Wiśniewski - Tomasz Popławski 0-0 rzuty karne 1-0

 

Radosław Kuleczka - Paweł Czapelski 0-0 rzuty karne 1-0

 

mecz o miejsce 15

 

Paweł Czapelski - Tomasz Popławski 1-1 Seagreen / Hetfield rzuty karne 0-1

 

mecz o miejsce 13

Dominik Wiśniewski - Radosław Kuleczka 0-0 rzuty karne 0-2

 

Finały B - mecze o miejsca 9-12

 

Artur Pławski - Dagmar Kowal 0-1 Truman

 

Piotr Grześkowiak - Mateusz Adamski 0-0 dogrywka 1-1 Lacombe / Czarny, rzuty karne 0-2

 

mecz o miejsce 11

 

Artur Pławski - Piotr Grześkowiak 0-0 dogrywka 0-1 Cooper

 

mecz o miejsce 9

 

Dagmar Kowal - Mateusz Adamski 0-1 Koral

 

Finały A - mecze o miejsca 1-8

 

Ćwierćfinały: dwumecze

 

Jędrzej Cieślak - Jakub Krüger 2-2 „4” x2 / Potter, Lacota

rewanż

1-4 „9” / Potter x2, Skoczylas, Giovanni

 

Krzysztof Nowotny - Tomasz Adamski 1-0 Noe

rewanż

1-2 Kushak / Drewniany x2 dogrywka 1-1 Taylor / Lizak rzuty karne 2-1

 

Arkady Fiedler - Krzysztof Monarcha 0-0

rewanż

0-0 dogrywka 3-0 Henry x2, Rodrigez

 

Jerzy Bogaczyk - Robert Rachuta 0-0

rewanż

3-0 Geronimo, Scott, Flasky

 

Mecze o miejsca 5 - 8

 

Jędrzej Cieślak - Tomasz Adamski 0-0 dogrywka 3-0 „4”, „8”, „9”

 

Krzysztof Monarcha - Robert Rachuta 0-0 dogrywka 0-0 rzuty karne 1-2

 

mecz o miejsce 7

 

Tomasz Adamski - Krzysztof Monarcha 1-0 Drewniany

 

mecz o miejsce 5

 

Jędrzej Cieślak - Robert Rachuta 0-2 Okowita, Rotman

 

Półfinały:

 

Jakub Krüger - Krzysztof Nowotny 2-0 Houston, Potter

rewanż

1-1 Skoczylas / Calergis

 

 

Arkady Fiedler - Jerzy Bogaczyk 1-1 Howard / Flasky

rewanż

1-1 Parker / Wódz dogrywka 0-2 Scott, Flasky

 

Mecz o 3 miejsce

 

Krzysztof Nowotny - Arkady Fiedler 0-1 Parker

 

Finał IV Mistrzostw w Piłce Guzikowej

 

 

Jakub Kruger - Jerzy Bogaczyk 1-0 Potter


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.07
727,732 Unikalnych wizyt