Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/exemplum/domains/tmgg.pl/public_html/maincore.php on line 39
TMGG Towarzystwo Miłośników Gier Guzikowych - Historia MŚ

Nawigacja

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 55
-> Najnowszy użytkownik: Pawel Czapelski

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Brak tematów na forum
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Historia MŚ

Na pierwszych Mistrzostwach w Piłce Guzikowej rozegranych 29 kwietnia 1992 roku w mieszkaniu wynajmowanym przez koleżankę Krzysztofa Nowotnego zagrało 10 uczestników:

 

1. Robert Rachuta

2. Krzysztof Nowotny

3. Jerzy Bogaczyk

4. Leszek Anioła

5. Tomasz Adamski

6. Piotr Mowczun

7. Bernadetta Nowotny

8. Michał Gulewicz

9. Artur Pławski

10. Jakub Krüger

 

Podzieliliśmy się na 3 grupy i poniżej zapis rozgrywek a atmosferę doskonale oddaje fotorelacja udostępniona niedawno na stronie facebookowej.

 

Grupa A

 

Krzysztof Nowotny - Artur Pławski 2-0 Taylor (8,30 min), Kushak (9,40 min)

Tomasz Adamski - Artur Pławski 1-1 Calergis (9,43 min) / Marek Rybak (6,00 min)

Krzysztof Nowotny - Tomasz Adamski 2-0 Takamizawa 2x (3,16; 3,30)

 

Tabela grupy A ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Krzysztof Nowotny 2, 2,0,0, 4, 4-0
  2. Tomasz Adamski 2, 0,1,1, 1, 1-3

Artur Pławski 2, 0,1,1, 1, 1-3

 

Ze względu na równą ilość punktów, bramek i remis w bezpośrednim spotkaniu, Artur i Tomasz rozegrali dodatkowy mecz o awans do półfinału.

 

Tomasz Adamski - Artur Pławski 2-0 Pope 2x (4,00 min; 10,00 min)

 

Grupa B

 

Bernadetta Nowotny - Jakub Krüger 1-1 Mortens (7,00 min) / Willey (9,00)

Jakub Krüger - Piotr Mowczun 1-0 Lacota (3,50 min)

Piotr Mowczun - Bernadetta Nowotny 1-0 Merle (1,38)

 

Tabela grupy B ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Jaub Krüger 2, 1,1,0, 3, 2-1
  2. Piotr Mowczun 2, 1,0,1, 2, 1-1
  3. Bernadetta Nowotny 2, 0,1,1, 1, 1-2

 

 

Grupa C

 

Michał Gulewicz - Robert Rachuta 1-0 Nasilasky (1,00 min) , żółta kartka Marry Christmas (10 min)

Jurek Bogaczyk - Leszek Anioła 2-0 Flasky (3,00 min), August ( 7,00)

Jurek Bogaczyk - Robert Rachuta 1-0 August (7,13 min)

Robert Rachuta - Leszek Anioła 2-2 Rotman 2x (7,43 min; 8,30) / Cackes (5,00 min) Yellow (9,47 min)

Michał Gulewicz - Jurek Bogaczyk 0-2 Flasky (6,30 min) August (10,00 min)

Leszek Anioła - Michał Gulewicz 3-0 walkower

 

Tabela grupy C ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

  1. Jurek Bogaczyk 3, 3,0,0, 6, 5-0
  2. Leszek Anioła 3, 1,1,1, 3, 5-4
  3. Michał Gulewicz 3, 1,0,2, 2, 1-5
  4. Robert Rachuta 3, 0,1,2, 1, 2-4

 

Do półfinału awansowali zajmujący dwa pierwsze miejsca w grupie. Zwycięzcy półfinałów rozegrali mecze każdy z każdym a następnie wielki finał najprawdziwszej prawdy pomiędzy pierwszym a drugim z grupy finałowej.

 

Półfinały:

 

Jurek Bogaczyk - Piotr Mowczun 1-0 August ( 6,30 min)

 

Leszek Anioła - Krzysztof Nowotny 0-1 Kushak (3,00 min)

Tomasz Adamski - Jakub Krüger 0-4 Potter (3,18 min) Mc Donald (5,02) Gerard (5,16 min) Harrison (7,59 min)

 

Mecze o miejsca 4-6

 

Leszek Anioła - Piotr Mowczun 3-0 Christiansen (5,13 min) Mann (9,18 min) Levecqes (9,58 min)

 

Leszek Anioła - Tomasz Adamski 1-0 Kunz (6,00 min)

 

Tomasz Adamski - Piotr Mowczun 0-0

Tabela grupy 4-6 ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki):

 

 

  1. (4 miejsce w turnieju )Leszek Anioła 2, 2,0,0, 4, 4-0
  2. (5 miejsce w turnieju) Tomasz Adamski 2, 0,1,1, 1, 0-1
  3. (6 miejsce w turnieju) Piotr Mowczun 2, 0,1,1,1. 0-3

 

 

Grupa finałowa

 

Krzysztof Nowotny - Jurek Bogaczyk 3-1 Taylor (1,01 min) Carpeter (1,56 min) Winnetou (8,37 min) / Molik (5 min)

 

Jurek Bogaczyk - Jakub Krüger 2-1 Flasky (1,02 min) Flasky (2,51 min) / Buther (5,56 min)

 

Jakub Krüger - Krzysztof Nowotny 4-2 Willey x2 ( 1,00 min) (2,00 min) Giovanni (2,10 min) Gerard (4,00 min) / Nanninga (4,10 min) Carpeter (8,00 min)

 

 

Tabela grupy finałowej ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki):

 

 

  1. Jakub Krüger 2, 1,0,1, 2, 5-4
  2. Krzysztof Nowotny 2, 1,0,1, 2, 5-5
  3. Jurek Bogaczyk 2, 1,0,1, 2, 3-4

 

Wielki finał - mecz najprawdziwszej prawdy:

 

Jakub Krüger - Krzysztof Nowotny 3-0 Giovanni (5,00 min) Gerard (6,00 min) Gerard (8,43 min)  Żółta kartka - Adidon

 






II Mistrzostwa -1993 Mieszkanie Jurka Bogaczyka, Nie mamy niestety zdjęć z tych rozgrywek, zachowała się jedynie krótka relacja telewizyjna z TV-S. Opublikujemy ją jak tylko to będzie możliwe.

 

14 uczestników:

 

1. Justyna Bystrzyńska

2. Anna Ławnicka

3. Bernadetta Nowotny

4. Jerzy Bogaczyk

5. Tomasz Adamski

6. Piotr Mowczun

7. Leszek Anioła

8. Robert Rachuta

9. Artur Pławski

10. Piotr Adamczak

11. Piotr Machońko

12. Zbyszko Banaszyk

13. Krzysztof Nowotny

14. Jakub Krüger

 

Rozgrywki grupowe:

 

Grupa A

Jakub Krüger - Tomasz Adamski 1-0 Gerard (3.30)

Piotr Adamczak - Tomasz Adamski 0-0

Piotr Machońko - Jakub Krüger 0-1 Gerard (1,00)

Piotr Machońko - Piotr Adamczak 0-1 Bobkov (9,60) rzut karny

Piotr Machońko -Tomasz Adamski 1-1 Eskoribal / Buli

Jakub Krüger - Piotr Adamczak 1-0 Gerard (3,00)

 

Tabela grupy A ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

  1. Jakub Krüger 3, 3,0,0, 6, 3-0
  2. Piotr Adamczak 3, 1,1,1, 3, 1-1
  3. Tomasz Adamski 3, 0,2,1, 2, 1-2
  4. Piotr Machońko 3, 0,1,2, 1, 1-3

 

Grupa B

Anna Ławicka- Artur Pławski 0-2 Jozuel , Bulpen

Leszek Anioła - Artur Pławski 0-0

Krzysztof Nowotny - Leszek Anioła 5-0 Van Hose, Carpeter x2, Kushak x2

Leszek Anioła - Anna Ławicka 1-0 Serginio

Krzysztof Nowotny - Artur Pławski 3-0 Carpeter (1:45) Adidon (2:27) Taylor (10:45)

Krzysztof Nowotny - Anna Ławicka 3-2 Adidon (2,00) Caroni (2,30) Carprter (7,20) / Vicky (7,50) Mill (9,00)

 

Tabela grupy B ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

  1. Krzysztof Nowotny 3,3,0,0,6,11-2
  2. Artur Pławski 3,1,1,1, 3, 2-3
  3. Leszek Anioła 3,1,1,1, 3, 1-5
  4. Anna Ławicka 3, 0,0,3, 0, 2-6

 

Grupa C

Zbyszko Banaszyk - Justyna Bystrzyńska 6-0 Carlos (3,00) (8,10) Shark (5,00)(6,20)(6,30) McFerson (9,60)

Robert Rachuta - Justyna Bystrzyńska 1-0 Rotman (7,40)

Zbyszko Banaszyk - Robert Rachuta 2-1 Vade (4,42) Derby (6,16) / Okowita (3,30)

 

Tabela grupy C ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

  1. Zbyszko Banaszyk 2, 2,0,0, 4, 8-1
  2. Robert Rachuta 2,1,0,1, 2, 2-2
  3. Justyna Bystrzyńska 2,0,0,2, 0, 0-7

 

Grupa D

Bernadetta Nowotny - Jerzy Bogaczyk 0-2 Nehemiah ŻK / Jenny (6,03) Junior(9,36)  Zico ŻK

Bernadetta Nowotny - Piotr Mowczun 0-0

Jerzy Bogaczyk - Piotr Mowczun 3-0 Zico (9,48) Boshid (10,52) Manuel (10,59)

 

Tabela grupy D ( Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

  1. Jerzy Bogaczyk 2, 2,0,0, 4, 5-0
  2. Bernadetta Nowotny 2,0,1,1, 1, 0-2
  3. Piotr Mowczun 2,0,1,1, 1, 0-3

 

 

 

Ćwierćfinały

 

 

Krzysztof Nowotny - Robert Rachuta 1-2 Von Fosen (10,00)/ Grün(1,00) (7,00)

 

Zbyszko Banaszyk - Artur Pławski 0-1 Slarier (7,00)

 

Jakub Krüger - Bernadetta Nowotny 1-0 Giovanni (7,00)

 

Jerzy Bogaczyk - Piotr Adamczak 4-0 Flasky (3,20) (10,58) Manuel (5,40) (7,50)

 

 

Półfinały

 

Robert Rachuta - Jakub Krüger 1-3 Rotman (10,00) / Giovanni (0,45) Gerard (1,55) Willey (4,38)

 

Jerzy Bogaczyk - Artur Pławski 0-0 dogrywka 0-0 rzuty karne 0-1

 

o 3 miejsce

 

Jerzy Bogaczyk - Robert Rachuta 2-0 Jenny, Junior

 

Finał

 

Jakub Krüger - Artur Pławski 2-2 Lacota, Buther / Lambert, Forzel

dogrywka 2-0 Lacota, Skoczylas

 







 

III Mistrzostwa w Piłce Guzikowej  Zielonka 1997, Wznawiamy mistrzostwa po tryletniej przerwie! Po raz pierwszy wyjeżdżamy do Zielonki!!! Tym samym od ilościowego spadku, rozpoczynamy piękny rozdział 20 lat nieustannego jakościowego wzrostu :)

 

 

8 uczestników:

 

1. Jakub Krüger

2. Krzysztof Nowotny

3. Jerzy Bogaczyk

4. Zbyszko Banaszyk

5. Tomasz Adamski

6. Arkady Fiedler

7. Piotr Grześkowiak

8. Mateusz Adamski

 

Faza I Rozgrywki każdy z każdym

 

Arkady Fiedler - Jakub Krüger 0-2 Giovanni, Potter

Tomasz Adamski - Krzysztof Nowotny 0-1 Norris

Zbyszko Banaszyk - Mateusz Adamski 1-0 De Paye

Piotr Grześkowiak - Jerzy Bogaczyk 0-3 Harrison, Flasky x2

 

Tomasz Adamski - Jakub Krüger 0-2 Rivas, Skoczylas

Jerzy Bogaczyk - Zbyszko Banaszyk 1-1 Scott / Boshid

Mateusz Adamski - Piotr Grześkowiak 1-0 Citko

Arkady Fiedler - Krzysztof Nowotny 2-1 Boss x2 / Covans

 

Arkady Fiedler - Tomasz Adamski 1-0 Prost

Zbyszko Banaszyk - Piotr Grześkowiak 3-0 Ligabue, De Paye, Del Haye

Jakub Krüger - Krzysztof Nowotny 0-2 Fraser, Calergis

Mateusz Adamski - Jerzy Bogaczyk 0-3 Harisson, Flasky, Brayn

 

Zbyszko Banaszyk - Jakub Kruger 1-2 Del Haye / Gerard, Skoczylas

Tomasz Adamski - Jerzy Bogaczyk 2-4 Czarny, Broniarek / Poseydon, Harisson, Zico, Scott

Arkady Fiedler - Mateusz Adamski 1-0 Parker

Piotr Grześkowiak - Krzysztof Nowotny 0-3 Oranje, Fraser, Calergis

 

Krzysztof Nowotny - Jerzy Bogaczyk 1-2 Taylor / Poseydon, Geronimo

Piotr Grześkowiak - Jakub Krüger 1-4 Płomień t. na k. w. / Giovanni, Potter, Gerard x2

Tomasz Adamski - Mateusz Adamski 0-0

Arkady Fiedler - Zbyszko Banaszyk 0-2  De Paye x2

 

Piotr Grześkowiak - Tomasz Adamski 0-1 Prawie Drewniany

Arkady Fiedler - Jerzy Bogaczyk 1-3 Jordan / Flasky, Zico, Habermas

Zbyszko Banaszyk - Krzysztof Nowotny 1-1 Del Haye / Oranje

Mateusz Adamski - Jakub Krüger 0-2 Lacota, Gerard

 

Mateusz Adamski - Krzysztof Nowotny 1-2 Czereśnia / Fraser x2

Zbyszko Banaszyk - Tomasz Adamski 0-0

Arkady Fiedler - Piotr Grześkowiak 1-0

Jakub Krüger - Jerzy Bogaczyk 3-2 Lacota, Potter, Gerard

 

Tabela po fazie I (Ilość meczy, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty, bramki)

 

 

  1. Jakub Krüger 7, 6-0-1 12 15:6
  2. Jerzy Bogaczyk 7, 5-1-1 11 17:8
  3. Krzysztof Nowotny 7, 4-1-2 9 11:6
  4. Zbyszko Banaszyk 7 3-3-1 9 9:4
  5. Arkady Fiedler 7 4-0-3 8 6:8
  6. Tomasz Adamski 7 1-2-4 4 3:8
  7. Mateusz Adamski 7 1-1-5 3 2:9
  8. Piotr Grześkowiak 7 0-0-7 0 1-16

 

 

Ćwierćfinały

 

Jakub Krüger - Piotr Grześkowiak 3-0 , 4-1

 

Tomasz Adamski - Krzysztof Nowotny 1-1 , 0-2

 

Jerzy Bogaczyk - Mateusz Adamski 0-0 , 1-0

 

Arkady Fiedler - Zbyszko Banaszyk 0-0, 0-1

 

 

Półfinały

 

Krzysztof Nowotny - Jerzy Bogaczyk 0-2, 2-0, trzeci mecz 0-0, dogrywka 1-1, rzuty karne 3-2

 

Zbyszko Banaszyk - Jakub Krüger 1-0, 0-2

 

mecz o III miejsce

 

Zbyszko Banaszyk - Jerzy Bogaczyk 1-1, 3-2

 

Finał

 

 

Jakub Krüger - Krzysztof Nowotny 1-2, 1-1


 

 


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Świetne! Świetne! 75% [3 głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Brak oceny]
Dobre Dobre 0% [Brak oceny]
Średnie Średnie 0% [Brak oceny]
Słabe Słabe 25% [1 głos]
Wygenerowano w sekund: 0.07
631,256 Unikalnych wizyt