Sezon 2019/20. Starujemy 7 września, godz. 10.00 Szkoła Łejery

Szanowni,

po dłuższej przerwie, spowodowanej „pozielonkowym” rozleniwieniem Zarządu oraz grup wspierających, wracamy do gry i zapraszamy na I Turniej Pucharu Świata 2019/20. Gramy w sobotę 7 września, zaczynając tradycyjnie od Pucharu Prezesa, którego bronić będzie aktualny v-ce Mistrz i zdobywca Pucharu Świata z ubiegłego roku – Michał Marczak.

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić, areną naszych zmagań będą gościnne progi Szkoły Podstawowej Łejery, przy ul. Brandstaettera w Poznaniu. Godziny turniejów również nie ulegną zmianie, a więc bawimy się od 10.00 do ok. 15.00, a od 9.30 Organizatorzy przygotowują salę do gry.

W nadchodzącym sezonie https://schule-weiler.de/letter-r/index.html , spotkamy się tradycyjnie 10 razy na Turniejach PŚ i zakończymy sezon Mistrzostwami w Zielonce w dniach 19-21.06.2020 r.

Przewidywany cykl sezonu 2019/20:

– wrzesień: I Turniej PŚ (Turniej Okolicznościowy o Puchar Prezesa TMGG), 150 pkt.,

– październik: II Turniej PŚ, 120 pkt.,

– listopad: III Turniej PŚ, 120 pkt.,

– grudzień: IV Turniej PŚ (Turniej Okolicznościowy o Puchar Muzeum Guzików), 150 pkt.,

– styczeń: V Turniej PŚ (Turniej Okolicznościowy o Puchar Miasta Poznania), 150 pkt.,

– luty: VI Turniej PŚ, 120 pkt.,

– marzec: VII Turniej PŚ (Mistrzostwa Polski Juniorów i Mistrzostwa Polski Seniorów. Dwa Turnieje w jednym dniu, oddzielna punktacja zaliczana do KPŚ), 150 pkt.,

– kwiecień: VIII Turniej PŚ, 120 pkt.,

– maj: IX Turniej PŚ (Turniej Okolicznościowy o Puchar Ojców Założycieli), 150 pkt.,

 

– czerwiec: X Turniej PŚ (Turniej w formule OPEN). Po zakończeniu Turnieju w formule OPEN, 120 pkt.

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje odpowiednie obuwie.

 

Z początkiem sezonu jeszcze przysłowiowe dwa zdania na rozgrzewkę.

– Termin Turnieju 07.09.2019 r., zostanie potwierdzony przez Zarząd najpóźniej do 17.08.2019 r., gdy uzyskamy ostateczną akceptacja Szkoły. W przypadku zmiany terminu, Zarząd poinformuje wszystkich niezwłocznie,

– W tym samym czasie, tj. do 17-go sierpnia, Zarząd przedstawi również harmonogram rozgrywek (konkretne daty) do końca roku 2019, a jeżeli będzie taka możliwość również do końca sezonu 19/20.

– Zgodnie z przyjętym Regulaminem, przypominamy wszystkim zainteresowanym, że każdy turniej ma swojego organizatora. Już dzisiaj można zgłaszać dwuosobowe zespoły do objęcia patronatem turnieju wrześniowego wysyłając wiadomość na adres Towarzystwa tmgg@tmgg.pl wpisując w tytule „zgłoszenie organizacji turnieju PŚ w terminie 07.09”,

– Na adres związku, zgodnie z Regulaminem wpłynął (do 31.05) jeden wniosek dotyczący zmiany w przepisach. Zmiana dotyczy sposobu wykonywania rzutu karnego. Wszyscy członkowie TMGG, otrzymają w tym zakresie stosowną informację @, łącznie z propozycja terminu Walnego Zebrania, które zobowiązani jesteśmy przeprowadzić niezwłocznie. Podczas WZ podejmiemy stosowną uchwałę odnośnie zmian w przepisach i przedstawimy przed pierwszym turniejem.

 

Z guzikowym Pozdrowieniem

Preses TMGG

Tomasz Dąbkiewicz

Share Now

Related Post

Leave us a reply